Niepubliczne Przedszkole 'Kółko Graniaste'
Strona głowna  /  Urodziny
Urodziny

Oferta urodzinowa

Jeśli chcecie wyprawić swojemu energicznemu Skarbowi naprawdę wyjątkową, ekscytującą i żywiołową imprezę urodzinową zapraszamy do nas!

W każdy piątek, sobotę i niedzielę zorganizujemy dla Was urodzinki zgodnie z wybranym przez Państwa tematem. W piątek urodziny odbywają się od godz. 18. 30- 21.00, w soboty i niedziele natomiast od 14.00-17.00 ( istnieje możliwość zmiany godzin).

W ciągu dwóch godzin zabawy dziećmi opiekować się będzie animatorka zapewniając moc atrakcji przy porywającej muzyce. W trakcie imprezy przewidziane są przerwy na poczęstunek (przygotowany przez Państwa we własnym zakresie).
W cenie, oprócz świetnej zabawy, oferujemy dekorację sali oraz przygotowanie estetycznego miejsca na wspólny poczęstunek (obrusy, serwetki, naczynia jednorazowe dla dzieci).

Tematyka  urodzin :

1. W INDIAŃSKIEJ WIOSCE -bladym twarzom wstęp wzbroniony! Indiańskie obyczaje i legendy w zabawie.
  2. PIDŻAMA PARTY - zanim pójdę spać-„ kołderkowe szaleństwo”. Nocne zabawy i harce. Bajkowe opowieści na dobranoc.
  3. NA DZIKIM ZACHODZIE - pojedynki kowbojów-gry i zabawy sprawnościowe.
  4. PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA - zdobywanie wiedzy o różnych krajach (lub wybrany kraj przez Jubilata). Ciekawostki. Podróżuję i wiem-zabawy związane z różnymi krajami. Niezbędnikpodróżnika.
  5. MALI ODKRYWCY-PRZYRODNICZE  PODRÓŻE - co to jest baobab? Gdzie rośnie kaktusi dlaczego leniwiec jest leniwy? Poznawanie zwierząt i roślin na różnych kontynentach.
  6. W KOSMOSIE. PLANETY I GWIAZDY WOKÓŁ NAS - jakie znam planety? Co to jest czarna dziura? Czy można iść drogą mleczną? Najbliższe planety wokół nas. Edukacyjne zabawy.
  7. URODZINOWO-ZAGADKOWO - lubię zagadki zgadywać i łamigłówki rozwiązywać.
  8. CZARY – MARY. MAGICZNE URODZINY - ulubieni magowie oraz czarodziejki, Hobbici, elfy i wróżki, Harry Potter, szkoła magii. Zabawy i eksperymenty magiczne.
  9. KRÓL/KRÓLOWA MÓRZ I OCEANÓW - postaci z bajek w królestwie Posejdona: Nemo, Mała Syrenka, Rybki z ferajny…Czy zdołają powstrzymać poławiacza pereł? Jaki mają plan? Zabawy na dnie oceanu.
  10. W KRÓLESTWIE ZWIERZĄT - dzieci wybierają ulubione zwierzę. Co potrafią robić najlepiej te zwierzęta? Co jedzą i gdzie śpią? Gdzie można je spotkać? Zwierzęcy świat.
  11. AHOJ TAM NA STATKU! MORSKIE PRZYGODY I OPOWIEŚCI - filmowe i bajkowe postaci ruszają w morze. W podróży napotkają wiele przeszkód do pokonania by dopłynąć do celu.
  12. SUPERBOHATERZY: BATMAN, SUPERMAN, SPIDER-MAN, KAPITAN AMERYKA, IRON MAN, HULK -ratują świat. Misja specjalna.
  13. U ŚWINKI PEPPY.KOLOROWO I WESOŁO.Zabawy Świnki Peppy z przyjaciółmi.
  14. W ŚWIECIE MODY.MAŁE PROJEKTANTKI.- projektowanie stroju dla obrysowanej modelki (Jubilatki).Dorysuję guzik tu i dokleję spódniczkę tam. Kolorowy strój na wybieg mam!

Oferta dodatkowa do wyboru:

• Kolorowy balon z helem dla każdego dziecka
  • Drobne upominki – wyboru dokonuje rodzic
  • Płyta ze zdjęciami – GRATIS
  •

Istnieje także możliwość poprowadzenia urodzinprzez animatora w Państwa domu bądź wybranym przez Państwa lokalu.

Zapisów można dokonać pod numerem telefonu : 667 290 363

PLACÓWKI EDUKACYJNE
Doświadczeni animatorzy wprowadzą dzieci w świat kreatywnej i szalonej zabawy w
oparciu o wcześniej przygotowany i zrealizowany program. Przygotowanie tematyczne
nastąpi zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a zaplanowanie animacji i ich realizacja na
podstawie podanych przez placówkę wytycznych lub naszych oryginalnych pomysłów.
W trakcie imprezy proponujemy: konkursy tematyczne, zabawy muzyczne,
zręcznościowe, kreatywne zadania do wykonania, taneczne, animacje z chustą, malowanie
twarzy oraz wiele innych zaskakujących zabaw dla dzieci.
Zapewniamy, że żadne dziecko nie będzie narzekać na nudę i na długo zapamięta
uczestnictwo w takim wydarzeniu.
Oferowane imprezy dla dzieci:
MIKOŁAJKI, BAL KARNAWAŁOWY, DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ BABCI I DZIADKA, PIKNIKI RODZINNE,
SPOTKANIA INTEGRACYJNE DLA RODZICÓW, ZAJĘCIA EDUKACYJNE

FIRMY I INSTYTUCJE
Gwarantujemy:
stworzenie programu adekwatnego do odbiorców
program zawierający elementy edukacyjne, innowacyjne pomysły na zabawę
i ciekawy dobór atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych
indywidualność w stosunku do każdego klienta
wysoki profesjonalizm oraz zaangażowanie w działania
doświadczonych i pełnych energii animatorów
Oferowane imprezy:

IMPREZY ŚWIĄTECZNE, PIKNIKI FIRMOWE/RODZINNE, SPOTKANIA INTEGRCYJNE

DLA DOROSŁYCH

URODZINY, WESELA, POPRAWINY, KOMUNIE
Jeśli chcecie wyprawić swojemu energicznemu dziecku naprawdę wyjątkową,
ekscytującą i żywiołową imprezę zapraszamy do nas!
Nasi animatorzy to profesjonaliści, prowadzący imprezy z pasją i zamiłowaniem do
zabaw z dziećmi. Posiadają wykształcenie pedagogiczne i na co dzień pracują z dziećmi,
Dlatego z całą pewnością powierzysz swoje dziecko w dobre ręce na ten czas.
Poza grami i konkursami zaprosimy dzieci m.in. do zabaw sprawnościowych,
muzycznych i manualnych. Dostarczymy wiele radości poprzez malowanie twarzy,
tworzenie postaci z balonów, zabawy z bańkami mydlanymi oraz zaskakujące konkursy.
ZASKAKUJĄCYM ELEMENTEM KAŻDEJ UROCZYSTOŚCI JEST POSTAĆ ANIMATORA W
PRZEBRANIU NAWIĄZUJĄCYM DO TEMATU IMPREZY.

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23