Niepubliczne Przedszkole 'Kółko Graniaste'
Strona głowna  /  Aktualności
Witamy w dziale aktualności.

PRZEDSZKOLE NIECZYNNE
Drodzy rodzice. Przypominamy, że w dniu 14.08.17r. (tj. ponioedziałek) przedszkole będzie nieczynne.

ZEBRANIA DLA RODZICÓW

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że zebrania ogólne dla rodziców dotyczące roku szkolnego 2017/2018  odbędą się w Przedszkolu „Kółko Graniaste” w dniach:

• 24.08.17r. o godz. 17.00 – grupa starszaków
  • 23.08.17r. o godz. 17.00- grupa maluchów

Serdecznie zapraszamy .

PRZEDSZKOLE NIECZYNNE
Drodzy rodzice! Przypominamy, że w dniu 02.05.17r. (tj. wtorek) przedszkole będzie nieczynne.

WYNIKI KONKURSU
" Moja zdrowa, pomysłowa kanapka"
I miejsce - Laura Miszczak
II miejsce - Kamila Kordyl
III miejsce- Gabierla Leśniewicz

BAL KARNAWAŁOWY

Informujemy, że bal karnawałowy w grupie starszaków odbędzie się w dniu 15 lutego 2017 roku, natomiast w grupie maluszków w dniu 16 lutego.  Prosimy o przyniesienie dzieciom w tym dniu dowolnych strojów karnawałowych.

UWAGA, UWAGA ZEBRANIE!

Informujemy, że w dniu 30.01.17r. (tj. poniedziałek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie ogólne dla rodziców dzieci uczęszczających do grupy starszaków, natomiast w dniu 31.01.17r.  (tj. wtorek) o godz. 17.00 dla rodziców dzieci uczęszczających do grupy maluszków.

Serdecznie zapraszamy.

DRODZY RODZICE!

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie babcie i dziadków naszych przedszkolaków na uroczystość Dnia Babci i Dziadka, która odbędzie się w dniu 20.01.17r. (tj. piątek) o godz. 13.30 w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole.

W związku z powyższym prosimy o przyniesienie na w/w  dzień dla dzieci :

• dziewczynki- biała bluzka, granatowa spódnica, białe rajstopy, kolorowy wianek z kwiatków na głowę
  • chłopcy – biała koszula, granatowe spodnie, czerwona mucha

JASEŁKA 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz najbliższych naszych przedszkolaków na Jasełka, które odbędą się w dniu 20.12.16r. (tj. wtorek). o godz. 13.30 w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole przy ulicy Wojciechowskiego.

W związku z powyższym prosimy o przygotowanie dla dzieci strojów i przyniesienie ich do przedszkola do dnia 16.12.16r.

Role przydzielone dzieciom:

PASTERZE: Filip Szumny, Leoś. Amelka Ogrodowczyk

ANIOŁY: Marysia Kretowicz, Laura Miszczak, Maja, Lena, Dominika, Olga, Madzia, Marysia Więtczak

MARYJA: Kamila

JÓZEF: Rysio

TRZEJ KRÓLOWIE: Laura Ćwiek, Gabrysia Klepczarek, Ola

DZIECI: Patryk, Filip Dąbrowski, Zosia, Gabrysia Leśniewicz

Dzieci z grupy maluszków prosimy ubrać na galowo: biała bluzka, ciemna spódnica, spodnie.

Zgodnie z ustaleniami dokonanymi na zebraniu rodzice, którzy na Jasełka przynoszą po talerzu ciasta  to : p. Andrzejczak, p. Brzoska, p. Furmankiewicz, p. Tkaczyk, p. Józefowicz , p. Dąbrowska, p. Kordyl, p. Kretowicz, p. Leśniewicz, p. Szperka.

Drodzy rodzice!

Informujemy, że w dniu 14.11.16r. (tj. poniedziałek) o 9.30 odbędzie się przedstawienie dla dzieci, po którym zostaną im wykonane zdjęcia. Prosimy o ubranie dzieci w odpowiednie Państwa zdaniem stroje do zdjęć.  Dziękujemy.

DRODZY RODZICE!
Informujemy, że 31 października (tj. poniedziełek) przedszkole będzie nieczynne.

WYCIECZKA DO BALCZEWA

Informujemy, że w ramach wygranego konkursu na zbiórkę makulatury w dniu 28.09.16r. (tj. środa) odbędzie się wycieczka do Balczewa (około 85 km od Koła). Szczegóły wycieczki podajemy poniżej:

• zbiórka godz. 7.45 na parkingu obok sklepu NEONET
  •  godz. 8.00 zabieramy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3
  • 1,5 godziny zwiedzanie Zakładu Plast-Mar  - przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • 1,5 godziny pobyt w stadninie koni MORGAN - oprowadzanie dzieci na kucykach.
  • do dyspozycji plac zabaw dla dzieci
  • powrót do Koła w godzinach 15.00-16.00

Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody oraz przygotowanie dla dziecka posiłku na czas wycieczki.

EWAKUACJA PRÓBNA
Drodzy rodzice.
Informujemy, że w dniu 23.09.16r. tj. piątek o godz. 10.00 odbędzie się ewakuacja próbna przedszkola.

OGNISKO INTEGRACYJNE
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz najbliązszych naszych przedszkolaków wraz z dziećmi
na ognisko integracyje, kóre odbędzie się w dniu 7.10.16r. tj. piątek w Gospodarstwie Agroturystycznym "Babia Góra" w Lubinach.
Ognisko rozpocznie sie o godz. 17.00. Wszelkie pytania prosimy kierować do wychowawców grup.